złamanie kości podudzia

  1. jak przebywa leczenie jeżeli kolano nie było poddane operaci chirurgicznej?

  2. Przede wszystkim rechabilitacja, zastrzyki przeciw zakrzepowe i preparaty przyspieszające regenrację. Mimio wszystko musisz z tym iść do lekarza i być pod jego stałą opieką, ponieważ jeśli kość się źle zrośnie zaważy to na całym organizmie. Polecam suplementy bogate w kolagen najlepiej typu II i Hydrolizat. Może być np. Flexagen-jest bez recepty i nie szkodzi. Jeśli chodzi o rehabilitacje i inne leki tutaj już w zależności od tego co lekarz zadecyduje-nie wiem jak rozległe jest zlamanie no i reszta jest na receptę. Poza tym trzeba nogę usztywnić gipsem. Rehabilitację polecam w klinice Nowy Dwór-mają świetnych ortopedów i masażystów.

  3. Ja po złamaniu palca u nogi, bo tego nie miałem w gipsie to miałem tylko taką szynę i miałem jak najmniej chodzić i dodatkowo to jeszcze chodziłem na pole magnetyczne na początku, a później miałem też inne zabiegi i ćwiczenia jak się już zrosło, żeby nie mieć całkiem sztywnego palca. Ja chodziłem na te zabiegi na Słomczyńskiego w Krakowie. Trafiłem tam z polecenia ciotki i faktycznie miejsce warto polecić zarówno jak chodzi o obsługę jak i ceny. Ja się zapisywałem online na rehabilitacje.org.

  4. Z wieloma pytaniami proponuję zgłosić się do ortopedy http://znanyortopeda.pl/ jest on najlepszy i zawsze jest w stanie pomóc. Artroskopia kolana była u mnie konieczna i bez problemu znalazł się u niego dla mnie czas z czego bardzo się ciesze

  5. Przy leczeniu złamań warto zwrócić uwagę na urządzenie jakie możemy wykorzystywać w domu - Exogen. To e pełni bezpieczne urządzenie które przyśpiesza zrost kości przy pomocy ultradźwięków. Jego skuteczność potwierdzają ortopedzi, urządzenie zostało również zaakceptowane przez Brytyjską organizację NICE oraz Amerykańską organizację FDA. Pisałam, że Exogen można wykorzystać w domu, na https://leczymyzlamania.pl/ zobaczcie na jakich warunkach można go wypożyczyć. Znam wiele osób którym zabiegi z jego użyciem bardzo pomogły.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij