Znacie jakiegos dobrego ortopedę w Warszawie?

  1. Hej! Znacie jakiegos dobrego ortopedę w Warszawie?

  2. W Rex Medica Sport przyjmuje dr Alberewczyński. Ja mam problemy z kolanem, leczę się u pana doktora juz jakis czas i jest lepiej, wiec i Wam polecam.

  3. A jakaś kobieta ortopeda? nie mam przekonania do lekarzy panów

  4. Jak kobieta i w Warszawie to dr Monika Florka, przyjmuje w Ober Clinic. Ma doświadczenie, jest życzliwą osobą, bardzo pomocną. Na każde pytanie zna odpowiedź, wszystko fajnie i jasno tłumaczy. Dobrze bada, dokładnie diagnozuje.

  5. Ja polecam dr n. med. Rafała Kamińskiego, jest świetnym ortopedą! Przyjmuje tutaj: https://www.fitmedica.pl/poradnia-klinika-ortopedyczna-warszawa/ To prywatna klinika, więc z terminami nie będzie problemu. A na zdrowiu naprawdę nie ma co oszczędzać.

  6. Dobry specjalista to podstawa. Warto również wykonać wszelkie badania, które mogą okazać się pomocne w diagnozie problemu. Polecam zajrzeć sobie np na stronę https://fororto.pl/komputerowe-badanie-stop/, gdzie można poczytać o komputerowym badaniu stóp.

  7. Szczerze to nie slyszalam o nim.

  8. W Warszawie w Wilmedzie przyjmuje dr Maciej Bazała, to specjalista ortopedii i traumatologii wiec myślę, że powinien pomóc. Przyjmuje prywatnie. Przychodnia jest na Wilanowie.

  9. Osobiście bardzo polecam dr Łukasza Czarnockiego z Centrum Medycznego U Lekarzy na Bolkowskiej 2C. Pomógł mi po poważnym urazie kolana, jakiego nabawiłam się na nartach. Teraz każdego z problemami ortopedycznymi odsyłam tylko do Pana Doktora ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij