cKFRRUQCzclu

  1. MajaOstrowska14/12/2009BŁAGAM O POMOC !!!!!14 dni temu zaczełam brać tabletki anctconkepyyjne CILEST. ( pierwszą tabletke wpierszym dniu okresu) tyle że już 14 dzień mam te krawienia.!! nie tam obfite jak miesiaczka ale dalej krawienia,czuje zapach jakbyu fermencjacji .Boje sie ze sie wykrwawie,nie mam pojecia co to jest. ! Zawsze mam okres gf3ra 7 dni ! a Tu 14!! boje się, prowadze wspf3łżycie,ale raczej bycie w ciąży moge wykluczyć,staramy się być odpowiedzialni i zawsze sprawdząć co i jak. Bardzo się boje. Czy ktos mf3głby mi pomoć ?? Blagam, Maja.Reply

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij