Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

II Forum Koalicjantów RSM

W październiku 2011 portal mamZdrowie.pl zaangażował się we wspieranie wyjątkowej inicjatywy - Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Wciąż potrzebujemy waszego wsparcia!

Koalicja RSM jest platformą zrzeszającą najważniejsze instytucje i osoby reprezentujące sektor publiczny, samorządowy, pozarządowy i prywatny, dla których profilaktyka raka szyjki macicy jest priorytetem.

Powstałe w ten sposób grono wybitnych ekspertów i praktyków postawiło sobie za cel zmniejszenie zachorowalności i umieralności Polek na RSM o połowę. Poprawa sytuacji w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy wiąże się z opracowaniem kompleksowego programu zdrowotnego i zainicjowaniem poważnych, społecznych dyskusji na ten temat.

13 grudnia 2011 w Warszawie (Hotel Holiday Inn, start godz. 11) odbędzie się II Forum Koalicjantów RSM, podczas którego zostanie zaprezentowany finalny kształt rekomendacji kompleksowych zmian w obszarze profilaktyki RSM, które Koalicja planuje przekazać Ministrowi Zdrowia w styczniu 2012.

Chcemy, aby moment ten zyskał oprawę należną akcji angażującej ponad 50 partnerów i cieszącej się rosnącym poparciem społecznym. Chcemy także, aby Koalicja była mocno widoczna podczas kolejnego Europejskiego Tygodnia Walki z Rakiem Szyjki Macicy, przypadającego pod koniec stycznia.

Aktualnie poparcie dla Koalicji jest widoczne na stronie internetowej, gdzie swój podpis na liście złożyło już prawie 8 tysięcy osób. Jeżeli problem RSM nie jest ci obojętny możesz przyłączyć się do tej ważnej akcji i wyrazić swoje poparcie dla działań Koalicji klikając na poniższy link.

http://koalicjarsm.pl/wesprzyj-nas.html

Im szersze i widoczniejsze będzie wsparcie, wyrażone w postaci liczby wspierających organizacji (dziś już 60 partnerów społecznych) oraz indywidualnych wpisów, tym większa szansa, że nasze wspólne wysiłki nad przygotowaniem rekomendacji i promocją profilaktyki RSM w Polsce zostaną zauważone przez Ministra Zdrowia.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość