Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Kampania na rzecz zdrowej skóry

Zapisz się na bezpłatne badania i sprawdź, jaki jest stan twojej skóry, a także jak powinnaś ją pielęgnować.

Hasło kampanii to "Twoja skóra bez tajemnic”, a jej cel - uzmysłowienie jak prawidłowo troszczyć się o skórę, tak aby odnalazła ona naturalną równowagę i zachowała piękny wygląd.

Według badań opinii publicznej, przeprowadzonych przez TNS OBOP, aż 70% ankietowanych kobiet przyznaje się do różnych problemów ze skórą. W ramach akcji, prowadzonej przez Laboratoire Dermatologique Bioderma, do końca czerwca, co tydzień, można poddać się bezpłatnym konsultacjom dermatologicznym w wybranych gabinetach lekarskich w piętnastu miastach Polski (Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław).

Patronat merytoryczny nad akcją objęło Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Wykaz gabinetów, w których można bezpłatnie skonsultować z dermatologiem stan swojej skóry i pozyskać bezcenne informacje o jej pielęgnacji znajdziecie na stronie www.skorabeztajemnic.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. malinka (Gość)

    Bardzo fajnie, ze organizowane są takie akcje. Wiele kobiet nie stać na prywatne wizyty u dermatologa, a u tych państwowych zazwyczaj się jest odprawianym z jakąś maścią, która nie niewiele pomaga na problemy skórne:/