Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Konkurs - Lubię Pomagać

Przewlekła choroba może dotknąć naszych bliskich nagle lub w konsekwencji naturalnego procesu starzenia. Wraz z Fundacją Lubię Pomagać proponujemy wam konkurs, w którym otrzymać można kompleksowy poradnik traktujący o wszelkich aspektach opieki nad cierpiącą osobą.

„Współcześnie żyjemy dłużej niż poprzednie pokolenia, dlatego coraz więcej osób wymaga opieki, a pomoc instytucjonalna często nie jest w stanie jej zapewnić. Zmiany w służbie zdrowia, kosztowne i coraz krótsze hospitalizacje oraz procedury medyczne powodują, że ciężar opieki długoterminowej oraz paliatywno-hospicyjnej przenosi się do domów chorych osób i spada na rodziny oraz bliskich.” - czytamy w opisie poradnika „Przewlekle chory w domu”.

Jesteśmy ciekawi waszych doświadczeń ze służbą zdrowia – zarówno tych dobrych i pokrzepiających, jak i tych najbardziej absurdalnych, tych, które dotyczyły waszych bliskich oraz tych, które przeżyliście sami. Opowiedzcie nam o nich, a autorzy 5 najbardziej zaskakujących wypowiedzi otrzymają bogato ilustrowany poradnik, który dostarcza podstawowej wiedzy na temat codziennej opieki nad chorym i pomaga zrozumieć istotę psycho-biologiczną cierpiącego człowieka i jego bliskich.

Wypowiedzi konkursowe należy umieszczać w dziale Luźne rozmowy na naszym forum w wątku Konkurs - Lubię Pomagać. Konkurs potrwa do 29 maja włącznie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rejestracja w serwisie. Będzie nam też bardzo miło jeśli polubisz naszą stronę na Facebook'u.

Fundatorem nagród jest Fundacja Lubię Pomagać, która prowadzi ogólnopolskie działania edukacyjno-szkoleniowe, informacyjne i wydawnicze związane z poprawą opieki nad osobami ciężko i przewlekle chorymi oraz ich rodzinami.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość