Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Lans z rakietą Chanel

Elegancka. Czarno-biała. Na dodatek z białym kwiatem. Lekka i profesjonalna. Co to takiego? Rakieta od Chanel. Czy to już skrajny przypadek fashion victims?

Nie od dziś wiadomo, że są osoby uzależnione od pewnych marek. Noszą najchętniej wszystko od Prady, z metką adidasa lub od Chanel. Dla takich właśnie osób marka pozornie zajmująca się modą, robi coraz to nowe rzeczy powszechnego użytku, czy też jak tutaj sprzęt sportowy.

Takie - wydawałoby się - awangardowe modele znajdują swoich amatorów. Victoria Beckham gra w tenisa w butach na koturnach. Dlaczego więc nie zacznie grać rakietą Chanel, jak tylko znajdą się one w sklepach.

Rakieta oprócz tego, że jest po prostu ładna i bardzo kobieca jest także profesjonalna! Przede wszystkim jest niezwykle lekka, co jest szczególnie ważne w kobiecym tenisie.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Ania (Gość)

  Nie wiem dlaczego piszecie, że Victoria Beckham gra w tenisa w butach na koturnach. Na zdjęciu, które pokazaliście kilka artykułów wcześniej, ona jest na meczu basebalowym a nie na korcie tenisowym i nie gra a tylko udaje że gra, żeby było ładne zdjęcie.

 2. noni (Gość)

  Ale fajne są te rakietki tylko szkoda by było nimi grać :)

 3. Ewelin@ (Gość)

  Extra są te rakietki!!! muszę je nabyć!!!

 4. Patrysia =) (Gość)

  Chanel noo ..
  uwielbiam !

 5. tenisistka (Gość)

  takim czymś nie da się grać