Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Masaż na piękny brzuch

Masaż pobudza krążenie krwi, wspomaga przepływ limfy, wzmacnia włókna tkanki łącznej oraz zmusza komórki tłuszczowe do pozbycia się powiększającej je wody. Dzięki niemu składniki aktywne z kosmetyków łatwiej się wchłaniają.

Masaż w domu

Brzuch masuj szorstką rękawicą podczas mycia, najlepiej pod prysznicem. Rób też naprzemienne natryski, raz zimną, raz ciepłą wodą, które obkurczają i rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiając napięcie skóry. Najpierw spryskaj skórę woda o temperaturze ok. 37 stopni, potem przez minutę opłukuj ją zimną wodą, zwłaszcza miejsca objęte cellulitem. Następnie znów polewaj się ciepłą wodą i znów zimną. Te zmiany temperatur wzmacniają ścianki naczyń, poprawiają krążenie krwi, ułatwiając dotarcie do komórek tłuszczowych. W efekcie zbierają się tam nagromadzone toksyny. Po kąpieli wmasuj w skórę balsam antycellulitowy np. specjalnych przyrządem z wypustkami lub aparatem elektrycznym. Wystarczy 5-10 min. regularnego, codziennego masażu okrężnymi ruchami.

Masaż w gabinecie kosmetycznym

BODY MIX to masaż aparatem, który łączy w sobie laser, masaż ciśnieniowy, fotostymulację i krioterapię. Promienie podczerwone lasera aktywują przepływ krwi, wpływają na rozbicie tłuszczu, stymulują syntezę kolagenu i elastyny w tkance łącznej. Masaż ciśnieniowy rozluźnia tkankę łączną, modelując ciało, drenuje, poprawia unaczynienie tkanek i wpływa na lipolizę tłuszczu. Fotostymulacja redukuje obrzęk - ułatwia usuwanie płynów zalegających wokół naczyń włosowatych, zapewniając prawidłowe mikrokrążenie.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. Czopek xD (Gość)

    dzieki wielkie pomogło .

  2. ciotka34 (Gość)

    Ciekawa jestem, czy to rzeczywiście działa. w końcu tych masaży wyszczuplających jest mnóstwo. znając mnie pewnie i tak nie wytrzymam i niedługo będę próbować :D moja znajoma się śmieje, że byłam już chyba na wszystkich możliwych zabiegach wyszczuplających brzuch :D tak czy inaczej, jeżeli stwierdzę, że nie chcę tego zmieniać to pewnie pójdę do Denique. Podoba mi się ten salon. No, ale jak na razie to jestem w fazie rozważania :D

  3. Ela (Gość)

    Szczególnie w Bunkier Spa medical lubię masaże wyszczuplające. Efekty są szybko widoczne na ciele i to bardzo cieszy i motywuje do dalszego działania.