Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Odchudzające legginsy

Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu, rozstępów, pomocna będzie mataloterapia. W odchudzających legginsach zastosowano domieszkę metalowych nici krzemu, miedzi, srebra, węgla i cynku.

legginsy FarmaCell legginsy FarmaCell

Metaloterapia wywodzi się jeszcze z czasów starożytnej medycyny, mającej korzenie w Indiach. Technika ta zakłada leczenie wielu chorób i dolegliwości na obszarze całego ciała. Metalami szczególnie wyróżniającymi się w praktyce metaloterapeutycznej są złoto, srebro, miedź, cynk, krzem. Wszystkie znajdują zastosowanie w kosmetyce i lecznictwie, a srebro, miedź, cynk i krzem w nowoczesnym bieliźniarstwie. Odpowiedni splot włókien wywołuje efekt masażu limfatycznego. Metalowe nici w plecione w włókno stymulują krążenie, redukują obrzęki, wygładzają i ujędrniają. Dzięki połączenie miedzi, krzemu i cynku, wytwarzany jest drobny strumień elektryczny, stymulujący mikrokrążenie powodując tym samym redukcję cellulitu.

Dostępne są również legginsy z domieszką srebra, węgla i miedzi. Zastosowane pierwiastki mają działanie bakteriobójcze, redukujące cellulit, oczyszczające, modelujące, antygrzybicze. Ponadto pierwiastki te mają też zastosowanie przeciwbólowe. Produkowane są opaski na kolana, łokcie, kostki, pasy lędźwiowe, naramienniki, rękawiczki, stopki. Wyroby te mają zastosowanie przy stanach zapalnych, bólach reumatycznych, z wyrodnieniach stawów, zimnych stopach, kontaktowym zapaleniu skóry.

Produkty z linni TEXENERGY - to linia z wykorzystaniem krzemu, miedzi, cynku.

Linia VEERA SILVER to produkty ze srebrem, miedzią i węglem.

Warto również zwrócić uwagę na produkty linii Farma Cell Milk - w produkcji wykorzystano włókno mleczne - MILK FIBER – otrzymane z białka mleka i zawiera 17 rodzajów aminokwasów. Włókno to nadaje skórze jedwabistą gładkość , odnawia elastyczność. Wyroby te są szczególnie polecane w walce z rozstępami kobietom po porodzie i po gwałtownym schudnięciu.

Zastosowana specjalna technologia pozwala na bezpośredni kontakt skóry z naturalnym srebrnym włóknem, nie powodują one uczuleń, są całkowicie bezpieczne.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość