Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

„Odczarowanie hospicjum”

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, już po raz trzeci zaprasza na wyjątkowy piknik rodzinny „Odczarowanie hospicjum”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 czerwca na terenie FHO (ul. Pileckiego 105), godzinach 11:00 – 17:00.

Ideą pikniku jest zmiana postrzegania hospicjum, zerwanie ze stereotypami, przełamanie lęku, pokazanie prawdziwego wizerunku hospicjum, uświadamianie o jego pozytywnej i niezwykle potrzebnej roli oraz pokazanie, że również w hospicjum można rozwijać swoje pasje i dzielić się doświadczeniem. Fundacja Hospicjum Onkologiczne jest miejscem gdzie nadal trwa życie, a podopieczni otoczeni są troskliwą opieką w atmosferze zrozumienia i rodzinnego ciepła.

Podczas "Odczarowania hospicjum" dzieci wraz z rodzicami będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zabawach, warsztatach artystycznych, zajęciach sportowych i konkursach z nagrodami.

„Odczarowanie” otrzymało Honorowy Patronat Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Patroni wydarzenia: haloursynow.pl , egodziecka.pl Partnerzy: Gastro Magic Service, Przedszkole nr 352 w Warszawie, Restauracja Indyjska Ganesh,

Serdeczne zapraszamy!

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość