Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Odmładzające światło LED

Każda z nas chce jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd. Dzięki nieinwazyjnym zabiegom, wykonywanym w gabinecie kosmetycznym jest to możliwe. Już po 40. roku życia, aby zminimalizować zmarszczki, warto poddać się odmładzającym zabiegom, w których wykorzystywane jest światło LED.

Zabiegi odmładzające skórę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym są całkowicie bezpieczne. Warto jednak przed ich zastosowaniem skonsultować się z doświadczonym specjalistą - kosmetyczką, kosmetologiem lub dermatologiem. On najlepiej oceni stan naszej skóry i poleci zabieg, jakiemu możemy się poddać. Należy pamiętać, że jednorazowy zabieg nie przyniesie takich rezultatów, jak cała seria, dlatego wcześniej je zaplanujmy i rozłóżmy w czasie.

Zabieg światłem LED

To bardzo przyjemny, bezbolesny, odmładzający skórę zabieg, z wykorzystaniem naświetlania nowoczesnych promienników LED (Light Emitting Diode). Przed zabiegiem kosmetyczka rozprowadza na twarzy specjalne serum, odpowiednie do potrzeb skóry klientki. Podczas trwania zabiegu leży się wygodnie na łóżku, a nad twarzą ma się umieszczone urządzenie z 3 tysiącami lampek, które emitują ledowe światło czerwone i niebieskie. Czerwone odbudowuje włókna kolagenowe, niebieskie - dotlenia skórę i niszczy bakterie. Równoczesne działanie światła czerwonego i niebieskiego daje światło różowe, które odmładza skórę, wzmacnia naczynka krwionośne i oczyszcza. Kosmetyczka podczas zabiegu zmienia kolor i natężenie światła w zależności od potrzeb skóry klientki. Cały zabieg trwa 30min., a jego koszt wynosi ok. 350 zł. By efekty były długotrwałe zaleca się 10 serii zabiegów Led, 1-2 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania do zabiegu to epilepsja, uczulenie na światło i nowotwory skóry.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. paulibka (Gość)

    monika a ile takich zabiegów fototerapii jest potrzebnych,wskazanych zeby mozna było mówic o konkretnych i widocznych efektach ?

  2. Sanus

    Witam. Ja jestem bardzo wrażliwy na światło zimne i zastanawiam się czy tego typu https://dlaelektrykow.pl/12-oswietlenie-led ledówki mogłyby dać mi trochę ulgi i jakiej dokładnie barwy światła powinienem szukać?