Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Pielęgnacja skóry dla kobiet po 50 roku życia

Wygląd i kondycja skóry po 50 roku życia w dużym stopniu zależy od nas, sposobu w jaki o siebie dbamy i od naszego trybu życia.

Nowoczesna kosmetologia daje szansę dojrzałym kobietom na zadbany wygląd przez długi czas, proponując preparaty pomagające pielęgnować skórę. W tym okresie skóra kobiet stopniowo traci jędrność, sprężystość i elastyczność, a także wiotczeje, na skutek spadku poziomu żeńskich hormonów (estrogenów), które regulują metabolizm i istotnie wpływają na stan skóry. Dlatego tak istotną rolę odgrywa właściwa pielęgnacja skóry po 50 roku życia.

Aby jak najdłużej zatrzymać młodość skóry należy dostarczać jej składników aktywnych, które poprawią jej jędrność i elastyczność, przyspieszą regenerację, spłycą i zredukują zmarszczki.

AA PRESTIGE Morpho Creator Pro- Calcium, to linia wyjątkowych kremów opartych na technologii odnoszącej się do morfologii skóry, z nowoczesnym kompleksem wapniowym, która odnawia i odbudowuje skórę, spłyca i redukuje zmarszczki, a także poprawia elastyczność

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość