Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Piknik rodzinny "Odczarowanie hospicjum"

W dniu 15 czerwca br. Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) mieszcząca się na Warszawskim Ursynowie (ul. Pileckiego 105) organizuje piknik rodzinny „Odczarowanie hospicjum – odsłona II”.

Założeniem wydarzenia jest uświadomienie społeczeństwu, że hospicjum nie jest przerażającym i smutnym domem, a miejscem gdzie nadal toczy się życie, obfitujące w uśmiech i piękne emocje. „Odczarowanie hospicjum” ma przypomnieć, że każdy człowiek przeżywa dobre chwile, którymi potrafi się szczerze i bezinteresownie dzielić.

Celem pikniku jest to, by ludzie zobaczyli, usłyszeli, poczuli i posmakowali życia, razem z FHO realizowali swoje pasje i dzielili się pozytywnymi emocjami z innymi. W hospicjum naprawdę dzieją się dobre rzeczy, stąd pragnienie, aby społeczeństwo również ich doświadczyło uczestnicząc w zorganizowanych przez Fundację atrakcjach.

Piknik odbędzie się na terenie FHO 15 czerwca br, rozpocznie się o godzinie 11:00 i zakończy o godzinie 17:00. Podczas odczarowania, dzieci wraz z rodzicami będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zabawach: artystycznych, sportowych i intelektualnych. Udział w pikniku jest bezpłatny! Gorąco zapraszamy na ul. Pileckiego 105!. Więcej informacji można znaleźć na www.fho.org.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość