Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Popcorn to zdrowa żywność!

Popcorn jest naprawdę zdrowy. Zawiera tyle samo przeciwutleniaczy co warzywa i owoce lub też pełnoziarniste płatki śniadaniowe!

Badania przeprowadzili naukowcy z University of Scranton w Pensylwanii. Okazało się, że kubek popcorny zawiera tyle samo polifenoli (przeciwutleniaczy właśnie) co jabłko!

"Po uprażeniu otrzymuje się wszystkie wspaniałe składniki kukurydzy w stanie nierozcieńczonym, w dodatku są one chronione przez skórkę" - opowiada chemik dr Joe Vinson, który prowadził badania.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich amatorek popcornu i kina jednocześnie!

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. beata_228

  Popcorn i pochodne kukurydzy nie są wskazane dla ludzi z grupą krwi AB.
  Sama wyeliminowalam produkty ze skrobią kukurydzianą i ciało, a przede wszystkim twarz przestała mi puchnąć.Czytajcie etykiety na produktach,wiem ze nie chce sie tego robić,jednak pomaga.

 2. lubie (Gość)

  ja wole suplementy np Gal i PROPOLIS + LEN MIELONY dziala idelanie na zaladek wiec po popcornie wprost wskazany :)

 3. Angelika (Gość)

  nie no przestańcie takie farmazony wypisywać! Wcale nie jest taki zdrowy bo tu kukurydza przetwarzana w wysokiej temperaturze z dodatkiem oleju i soli. W Polsce spożywa się zdecydowanie za dużo oleju i soli, trzeba je ograniczać. Jestem na diecie i moja dietetyczka jakoś nie polecała mi popcornu... Wspomagam się suplementem diety linea detox ( tu jest o niej trochę: chudzianka.pl/drenafast-dzialanie-cena-opinie-z-forum ) i nie chciałabym żeby moja zainwestowana kasa poszła na marne bo zacznę jeść popcorn...

 4. Werra630 (Gość)

  Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka

 5. popi (Gość)

  U mojej córki zaparcia pojawiły się najprawdopodobniej przez popcorn,zjadła go raptem dwa razy w tygodniu i bardzo bolał ją brzuszek. Tak przynajmniej stwierdziła lekarka, przepisała nam Dicopeg Junior, który szybko pomógł.