Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Proste ćwiczenia na smukłe nogi

Aby nogi były zgrabne i smukłe należy codziennie poświęcić na nie kilka minut podczas treningu. Proste ćwiczenia szybko wejdą ci krew i będziesz wykonywała je z przyjemnością.

Na smukłość ud i łydek

Połóż się na prawym boku, pod głowę podłóż zgiętą w łokciu rękę, drugą podeprzyj się z przodu. Zegnij prawą nogę, lewą wyprostuj w kolanie, rytmicznie unoś ją i opuszczaj. Powtórz ćwiczenie 10 razy i zmień stronę.

Na wyszczuplenie nóg i wzmocnienie mięśni

Zrób wykrok lewą nogą i połóż pod stopę taśmę gimnastyczną. Mocno naciągając taśmę, staraj się balansować tak, by prawym kolanem nie dotknąć podłogi. Powtórz ćwiczenie 10 razy i zmień nogę.

Ujędrnianie

Stań na czworaka, wyciągnij prawą nogę i skieruj stopę do podłogi. Unoś nogę, mocno napinając mięśnie uda i powoli powracaj do pozycji wyjściowej (tak by kolano znalazło się na linii bioder). Powtórz ćwiczenie 10 razy, odpocznij i zmień pozycję.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. badzia17

  Zamotane tak trohe :/ szkoda ze nie ma ruhomych obrazkow :( ... robil juz ktos te cwiczenia ? i jak sa efekty ?

 2. Frania ;) (Gość)

  Są efekty, ale tylko jak poćwiczy się przez dłuższy czas.
  Ogólnie nawet, nawet.

 3. Mirabellka391 (Gość)

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google: odchudzanie przed i po by sasetka

 4. FatFit

  Opisane ćwiczenia są skuteczne ale jak każde ćwiczenie można je wykonać niepoprawnie i tylko sobie kłopatów narobić. Szkoda, że nie ma ruchomych obrazków.