Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Ruszyły zapisy na bieg: „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”

Startują zapisy do 5. edycji wyjątkowego biegu na 10 km pod nazwą „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Wydarzenie obędzie się dzięki zaangażowaniu marki AVON, Stowarzyszenia Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

W tym roku wszyscy, którzy chcą powiedzieć STOP przemocy i wesprzeć kampanię spotkają się na mecie w Garwolinie 15 czerwca. Startujemy o godzinie 12.00 z mostu na rzece Wildze!

Bieg jest nieodłącznym elementem Wielkiej Kampanii o Godność, którą marka AVON prowadzi w Polsce od 2008 roku. Akcja ma charakter społeczny i edukacyjny, jej celem jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec przemocy dotykającej kobiety oraz wszelkich jej przejawów. Kampanię wspiera Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Bieg jest wyrazem solidarności z akcją i przede wszystkim jej realnym wsparciem. 15 złotych z każdej opłaty startowej przekazywane jest na Kampanię. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na stronach internetowych: bieg.truchtacz.pl, datasport.pl. Będzie także możliwość zarejestrowania się w dniu startu. Opłaty za pakiet startowy zróżnicowane są od momentu rejestracji. Do 31 maja wynoszą: kobiety – 45 zł, mężczyźni – 55 zł, osoby powyżej 65. roku życia – 45 zł, natomiast od 1 czerwca kwoty wzrosną o 20 zł. W dniu zawodów opłata startowa wyniesie 100 zł. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy – m.in. koszulkę biegu oraz zestaw kosmetyków AVON.

Dodatkowo sześć osób, które osiągną najlepszy wynik, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości od 100 zł do 1500 zł. Odbędzie się także losowanie nagród specjalnych – wycieczki dla dwóch osób na 41. Berlin Marathon oraz weekendowego pobytu w SPA.

W trakcie imprezy odbędzie się także specjalny bieg: Bieg Rodzinny na 2 km. Jest to bieg skierowany przede wszystkim do rodzin z dziećmi oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. Organizatorzy przygotowali także liczne atrakcje dla uczestników po zakończeniu biegu. Wydarzenie jest częścią obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Zaplanowano m.in. barwny korowód z orkiestrą dętą, paradę motocykli, starych pojazdów i konnych wozów strażackich oraz występy zespołów muzycznych i tanecznych.

Powiedzmy wspólnie STOP przemocy i spotkajmy się 15 czerwca na mecie w Garwolinie!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach www.wielkakampaniaogodnosc.pl oraz www.bieg.truchtacz.pl

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. tasartir85

  Super! Biegnę z Wami!

 2. krzychuz76

  Super pomysł na impreze, jestem pod wrażeniem :)

 3. gold

  piata edycja a ja pierwszy raz o tym slysze- ale super! trzymam za Was kciuki! i pożyteczne i charytatywne !

 4. grzegorztryba

  byłem i świetny bieg i organizacja

 5. Jazlyn (Gość)

  Thanks for the intgshi. It brings light into the dark!

 6. Jazlyn (Gość)

  Thanks for the intgshi. It brings light into the dark!

 7. Jazlyn (Gość)

  Thanks for the intgshi. It brings light into the dark!

 8. Werra342 (Gość)

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w goglu; odchudzanie przed i po by sasetka