Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. kasia (Gość)

  Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
  Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

 2. Lukrecja

  Zgadzam się z tym, że zmiana nawyków żywieniowych pomaga w odchudzaniu. Ja dodatkowo zaczęłam uprawiać sport i widzę tego efekty.

 3. anna (Gość)

  Nie ma sensu odchudzać się całe życie, jeśli zaczniemy odżywiać się prawidłowo i do tego zastosujemy jakiś suplement spalający tłuszcz to jeden raz wystarczy.

 4. Werra19 (Gość)

  Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w goglu; odchudzanie przed i po by sasetka

 5. fikala (Gość)

  ja niestety zimą bardzo się "zastałam" niewiele ruchu podjadanie,niewiele aktywności i niestety przyrost wagi i zaparcia,niestety problem się nasilał i poszłam do dietetyczki i poleciła mi dicopeg 10 g plus rozpisała lekką dietę dodatkowo zapisałam się na fitness i problem zniknął,zatem pamiętajmy zeby nawet zimą nie rozleniwiać siebie i swojej przemiany materii

 6. Kaśska (Gość)

  Zgadzam się zmiana nawyków żywieniowych to podstawa! Nie ma innej opcji, wystarczy zdrowo jeść a efekty same sie pojawią.

 7. Majkaaa

  Dokładnie, zdrowe odżywianie to podstawa. Sama miałam z tym problemy ale odkąd zaczęłam zamawiać WygodnąDiete wszystko wróciło do normy!

 8. Karolla (Gość)

  Też się zastanawiam nad cateringiem dietetycznym, tylko nie wiem który wybrać. Dodam że mieszkam w Krakowie

 9. Jullka (Gość)

  Sprawdź czy u Was mieście wygodna dieta dostarcza, ja jestem bardzo zadowolona z ich posiłków