Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Sportowa aktywność gwiazd

Sportowe treningi wpisane są w codzienne życie gwiazd. Wiosną i latem najlepsze są te na świeżym powietrzu. Zobacz, co ćwiczą gwiazdy.

Z aktywności fizycznej celebrities warto brać przykład. To element ich pracy, której poświęcają sporo wysiłku i czasu. Efekty są jednak widoczne i to one stanowią siłę napędową do dalszych ćwiczeń. Doskonała sylwetka, sprawność i kondycja, a także jędrne, sprężyste ciało i dotleniona skóra - to tylko nieliczne z zalet aktywności na świeżym powietrzu. Nadchodząca pora jej sprzyja, dlatego wzorem gwiazd kina i estrady zacznij uprawiać takie sporty jak jogging, jazdę na rowerze czy długie marszobiegi. Z pewnością będziesz zadowolona z ich rezultatów!

A oto, jak ćwiczą gwiazdy:

TERI HATCHER TERI HATCHER Codziennie pokonuje długie kilometry biegnąc i dodatkowo podnosząc ciężarki. Aktorka ćwiczy w ten także mięśnie ramion i barków.

KAROLÍNA KURKOVÁ KAROLÍNA KURKOVÁ Uwielbia jeździć na rowerze. Jej jazda jest połączeniem wysiłku fizycznego z rekreacyjnym zwiedzaniem okolicy.

MADONNA MADONNA Od lat biega pod okiem zawodowego trenera. Każda pora dnia i każda pogoda jest doskonała do treningu na świeżym powietrzu.

HEATHER LOCKLEAR HEATHER LOCKLEAR Jej pasją jest golf, któremu poświęca dużo czau i uwagi. Wbrew pozorom uprawiając ten sport także można się zmęczyć.

KATE BECKINSALE KATE BECKINSALE Tak jak Eva Longoria biega z butelką wody. W przypadku Kate nie jest to jednak przebieżka, ale porządny wycisk.

KATE HUDSON KATE HUDSON Biega, biega i jeszcze raz biega. Wzorem innych gwiazd Hollywood, Kate wybrała najlepszą formę aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Bieganie uaktywnia wszystkie partie mięśni i układów w organizmie człowieka.

EVA LONGORIAEVA LONGORIA

Uprawia biegi i marszobiegi. Pokonuje długie dystanse, zawsze zaopatrzona w butelkę wody mineralnej. To ratunek na wypadek pragnienia.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. Agusia

    Nie ma co się dziwić,że tak biegają i biegają...jak by ktoś za moją prace dawał np.milion dolców to też bym biegała by odpowiednio wyglądać!