Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Strać 21 funtów w 21 dni
Czyli bestseller w odchudzaniu

Stosujesz się do zaleceń diety przez 21 dni i tracisz 21 funtów, czyli ponad 10 kilogramów. Książka, w której dietę opisał Roni DeLuz jest bestsellerem na liście New York Timesa. Na czym polega ta magiczna dieta?

Oryginalny tytuł książki to 21 Pounds in 21 Days: The Martha's Vineyard Diet Detox. 1 funt to 0,5 kg, czyli spadek wagi jest naprawdę duży.

Dieta - jak zapewnia jej autor - nie jest klasyczną dietą odchudzającą , a raczej okresem, w czasie którego nasz organizm zostaje dokładnie i w zdrowy sposób oczyszczony ze wszystkich toksyn, a dodatkowo następuje duży spadek wagi.

Dieta nie jest skomplikowana. Przez 21 dni pijemy wodę, zupy domowej roboty, świeże soki z warzyw i owoców, a także inne napoje, których recepturę autor opisał w książcę.

Książkę można nabyć w internetowej księgarni: www.amazon.pl

O książce i samej diecie można też poczytać na stronie mvdietdetox.com

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. aga (Gość)

    szkoda ze autor nie napisal wiecej na temat opisywanej w ksiazce diety bo jak dla mnie ten artykul jest tylko promocja ksiazki i niczym wiecej a szkoda!

  2. Iwcia (Gość)

    A ja na ochudzanie polecam skuteczne tabletki Formoline. Dieta to podstawa, ale każdego czasem kusi soczysty stek czy choćby zestaw z "Maka". Ja łykam Formoline przed takim posiłkiem i jestem spokojna, bo tluszcz zostaje zebrany i wydalony. Super sprawa!

  3. Teri (Gość)

    Wyprobowalam Ziola Mnicha na odchudzanie.Naprawde to dziala .W ciagu 2 tygodni schudlam 2,5 kg.0czywiscie przy tym troche diety i cwiczen.