Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Trzydniowe diety oczyszczające

Krótka dieta pozwoli pozbyć się z organizmu szkodliwych substancji. Już po kilku dniach widoczne będą efekty. Zauważymy przypływ energii, uczucie lekkości, jaśniejszy umysł.

Dietę oczyszczającą mogą stosować osoby zdrowe. Wcześniej dobrze jest zrobić podstawowe badania krwi i moczu i skonsultować je z lekarzem. Na kilka dni prze rozpoczęciem diety należy przejść na lekką kuchnię, zrezygnować z picia alkoholu i palenia papierosów. Podczas kuracji pij dużo wody i jedz tyle owoców i warzyw, byś nie czuła się głodna.

Dieta owocowo - warzywna

Przez trzy dni jemy tylko owoce i warzywa. Mogą one być przyrządzane w dowolny sposób: na surowo, gotowane na parze lub w małej ilości wody, pieczone, kiszone. Potrawy przyprawiamy ziołami, oliwą, sokiem z cytryny. Pić możemy soki owocowe, warzywne, lub mieszane, owocowe herbatki, wodę niegazowaną.

Dieta jabłkowa

Przez 1-2 dni jemy jabłka w dowolnej ilości. Owoce te zawierają pektyny, które wymiatają z przewodu pokarmowego zalegające resztki. Jabłka pieczone dodatkowo poprawiają pracę trzustki i wątroby.

  • śniadanie - surowe jabłka

  • obiad - jabłka pieczone

  • kolacja - surówka z jabłek z odrobina naturalnego jogurtu

Napoje: zielona herbata, jabłkowa herbata, sok i kompot z jabłek bez cukru, woda niegazowana.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. Werra42 (Gość)

    Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google: odchudzanie przed i po by sasetka