Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Tydzień Walki z Nadwagą i Otyłością
Darmowe warsztaty!

Tydzień Walki z Otyłością to zaproszenie Poradni Dietetycznej Food & Diet do wspólnej walki w ramach cyklu darmowych warsztatów i wykładów skierowanych do osób borykających się z problemem wielkiej wagi.

Inicjatywa ma na celu uświadomienie do czego prowadzi zwiększona masa ciała, jak zapobiegać i jak łączyć odpowiednią, racjonalną dietę z aktywnością fizyczną. Odchudzanie często zaczyna się w głowie, dlatego też głos psychologa będzie nie mniej ważny.

W ramach Tygodnia Walki z Nadwagą i Otyłością zapraszamy na:

 • Darmowe warsztaty z dietetyki, psychologii odchudzania
 • Pokazowe wyjścia z kijkami nordic walking
 • Wykłady lekarza, dietetyka, psychologa i instruktora Szkoły Pleców

Kiedy: 23 – 25 października 2008 roku

Gdzie: Warszawa, Centrum Konferencyjne na ul. Grażyny 13

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja. Więcej informacji i zapisy: www.stopnadwadze.pl

Organizator: Poradnia dietetyczna Food & Diet

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Grzegorz, W-wa (Gość)

  Chleb o nazwie KR (kasza, ryż) jest oczywistym i fenomenalnym zarazem odkryciem autorów książki pt:
  PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Receptura; kasza gotowana, ryż gotowany, sól kamienna, pieprz i to wszystko. Z takiej masy kaszowo-ryżowej formujemy cienkie placuszki (kromki chleba).
  Pieczemy w piekarniku w temp. 250OC ok. 40 min. na papierze do pieczenia. Chleb o nazwie KR (kasza, ryż) daje 70% energii (niskie węglowodany) i szczuplejemy po nim w sposób trwały, pełni życiowej kreacji własnego myślenia. Autor: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Zdecydowanie polecam. Grzegorz Moszan z Warszawy.

 2. Agata Boratynowska (Gość)

  Problem nadwagi i otyłości (też cukrzycy typu 2) rozwiązuje przekaz ze strony internetowej, adres: www.magdalirl.com.pl
  Ważna jest też wiedza z książki pt.: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Znajdują się w niej unikatowe tabele żywieniowe (tzw. Indeks Żywieniowy tj. IŻ produktu).
  Chleb typu KR-IRL stanowi aktualnie wymóg zdrowia. Jest w nim ogromna energia i czystość biologiczna produktu zarazem. Pozdrawiam A. B. z W-wy

 3. BenitaMOE (Gość)

  INDEKS GLIKEMICZNY. To BŁĘDY merytoryczne i NIEprawdy BIOLOGICZNE !!
  MM.4.
  TEMAT: Pseudo metoda, oparta na masie pomyłek oraz biologicznym KŁAMSTWIE !!

  Polacy chcą być szczupli i zdrowi dlatego mówią: DOŚĆ szerzenia nieprawd i KŁAMSTW ze strony piewców Tzw. INDEKSU GLIKEMICZNEGO.

  Dwa niezależne ośrodki diabetologiczne oraz UOKiK przeprowadzą badania mające na celu pełną identyfikację tabel oraz teorii o tzw. INDEKSIE GLKEMICZNYM, którego wskaźniki cyfrowe mające pokazywać odpowiedni wzrost poziomu cukru po spożyciu zawierają ogromnie dużo błędów merytorycznych przyczyniając się od 15 lat do wzrastania fali otyłości i cukrzycy typu 2, u POLAKÓW.

  Po tych badaniach identyfikujących prawdziwe OZNACZENIE pokazujące wzrost poziomu cukru po spożyciu produktów, sprawa zostanie przekazana na powrót do PROKURATURY, a następnie skierowana do SĄDU.
  Po drobiazgowej i pełnej ocenie SĄDU nastąpi odpowiednia FALA wniosków odszkodowawczych ze strony POLAKÓW otyłych i chorych na cukrzycę typu 2, a powodem takiego Ich stanu zdrowia było i jest nadal dostosowanie jadłospisu do zaleceń tzw. INDEKSU GLIKEMICZNEGO, pełnego błędów merytorycznych
  i NIEPRAWD biologicznych.

  Wg tego IG to po czekoladzie 70% się CHUDNIE, a tłuszcz z żółtego sera i szynki wieprzowej organizm człowieka WYDALA wg tej bzdurnej i nieprawdziwej teorii. Ludzie którzy opracowali tabele IG nie mieli
  w ręku glukometru i nie czytali książek biologicznych ze szkoły podstawowej (biologia z 4 klasy).
  Np. maltoza (piwo) wg IG to IG =110, a naprawdę wzrost poziomu cukru po spożyciu 100 gram piwa nie przekroczy 8% wzrostu tj. wzrost jest b. niski. RYŻ biały, wg IG to IG =70, a poziom wzrostu po spożyciu ryżu gotowanego nie przekroczy 20%, czyli też jest niski.
  Chleb ryżowy, czekolada 70% cacao, ciemny chleb, śliwki suszone, arbuz, płatki zbożowe, kukurydza, ZIEMNIAKI, kasze, buraki, frytki, marchewka gotowana, bób gotowany i wiele innych wskaźników IG, do wymienionych tu produktów to zwyczajna: BIOLOGICZNA N I E P R A W D A.

  Np. FRYTKI; zawierają tłuszcz, ale węglowodany wyłącznie z ziemniaka, których to węglowodanów
  w ziemniaku jest ok. 18%, i są to węglowodany (skrobia) które podnoszą poziom cukru po spożyciu nie wyżej niż 20% wzrostu. Skąd więc wysoki IG pokazujący JAKOBY wysoki wzrost poziomu cukru po spożyciu.

  Odpowiedź jest oczywista: MARKETING i TOTALNA BZDURA. Takich przykładów jest B. DUŻO.

  Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić własnym glukometrem i NIE jest to TRUDNE !!

  Tzw. Indeks glikemiczny, którym to Polacy są okłamywani, przez ten IG tyją i zaczynają mieć cukrzycę;
  cała prawda o tym fałszywym i błędnym przekazie została przedstawiona w książce,
  pt. _______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Rozdział nr R46: 5 stron merytorycznego tekstu, oraz dużo przykładów.

  Dlatego też piewcy tzw. IG czując się zdemaskowanymi propagatorami KŁAMSTW swoje frustracje próbują
  niwelować oszczerstwami w kierunku naukowców z IRL KRAKÓW, pogarszając swoją sytuację procesową.
  Jest Ich zaskakująco mało, co potwierdza POLICJA sprawdzając stale IP komputerów.

  Notariusz kompletuje też materiały pokazujące próby dyskredytacji i oskarżania właścicielki instytutu
  i pracowników naukowych o wszelkie zupełnie nieistotne sprawy, regularne i negatywne wpisy
  w internecie, które mają na celu osłabić przekaz ze strony IRL KRAKÓW, również zniechęcić do zakupu książki, pogorszyć wizerunek naukowy, a jest już w sprzedaży uzupełnione 2-gie DRUGIE wydanie.
  (IP komputerów i dane Tych niegodziwych spamerów, oszczerców są znane i potwierdzają to co już od dawna ustaliła POLICJA, a jest jasne i przygotowywane dla SĄDU).

  Zasady, teorie dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel dotyczących tzw. INDEKSU GLIKEMICZNEGO, nijak się mają do rzeczywistości wykreowanej przez przyrodę na naszej planecie, procesem o nazwie: życie organizmów żywych na ZIEMI.

  Należy PIĘTNOWAĆ nieuczciwość, celowe i stałe podawanie NIEPRWD czyli prostackie OSZUSTWO !!
  Winno się też przedstawić Ich publicznie i imiennie; co nastąpi już niebawem przy aprobacie SĄDU.
  Musimy mieć świadomość Kto do nas pisze; to ANONIMOWI oszczercy kryjący się za swoją PODŁOŚCIĄ.

  Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo mówią PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

  Każdy zatem, tak jak nasza wspaniała artystka Pani Urszula DUDZIAK w telewizji tvn poinformowała, powinien się zaznajomić z tabelami tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu; oraz upiec sobie CHLEB typu KR-IRL, o którym Ona mówiła: OBYWATEL ŚWIATA, co oczywiste przecież.  Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH

 4. Werra423 (Gość)

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka