Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Wysokie loty z frisbee!

Pamiętasz bumerangi, którymi rzucało się, a one wracały? Świetnie modelowały ramiona i mięśnie klatki piersiowej, a przy okazji poprawiały kondycję i samopoczucie! Podobne efekty uzyskasz rzucając frisbee.

Frisbee to latające dyski (talerze) o średnicy ok. 20-25 cm. Od dłuższego już czasu stały się niezwykle popularną formą aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Używa się ich nie tylko w celu zgubienia zbędnych kilogramów, ale też jako pretekst do dobrej zabawy czy nawiązania nowych znajomości. W tym roku zabawa nimi to absolutny hit! Możesz zabrać frisbee na plaże, gdzie rzucony przez "nieuwagę" w kierunku przystojnego chłopaka, pozwoli ci zwrócić na siebie jego uwagę.

Chociaż zabawa z frisbee kojarzy się z dziecięcym rzucaniem dyskami na plaży, zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. To świetna forma aktywnego relaksu i spędzenia wolnego czasu na pikniku czy plaży.

Frisbee łączy w sobie elementy siatkówki i koszykówki. To doskonały sposób na utrzymanie formy latem. Rzucając kolorowym talerzem modelujesz mięśnie klatki piersiowej, ramion i barków. A biegając za nim pozbywasz się zbędnych kalorii i dbasz o kondycję.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. olka (Gość)

    jeszcze nie widziałam,zeby ktoś w to grał. A wy?

  2. kim

    Ja nie, ale wydaje mi się, ze może się przyjąć. Zwłaszcza latem na plaży.

  3. misska (Gość)

    frisbee jest naprawdę fajnym sposobem na zabawe :) gram już od dwóch lat i szczerze polecam!