Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Zabiegi odmładzające dłonie

Zmarszczki i plamki na skórze rąk dodają lat i szpecą. Są jednak sposoby, aby się ich pozbyć.

Najczęstsze problemy ze skórą dłoni to obrzęki, zaczerwienienia, plamy słoneczne i starcze, sine linie i zmarszczki. Aby przywrócić jej gładkość i piękny warto poddać się takim zabiegom jak: skleroterapia, fotoodmładzanie, roll-cit czy green peel. Pamiętaj, że dłonie to Twoja wizytówka.

Skleroterapia - na silne ręce

To zabieg likwidujący siniznę rąk, zmniejszający obrzęk dłoni i poprawiający sprężystość naskórka. Polega na wstrzyknięciu w żyłę leku, który obkurcza i skleja jej ścianki. Efekty widoczne są po kilku miesiącach.

Fotoodmładzanie - na przebarwienia i plamy starcze

Dzięki promieniom lasera możemy usunąć przebarwienia i plamy starcze, które pojawiają się najczęściej u kobiet po 50. roku życia. Promienie kierowane są prosto w plamkę i rozgrzewają skórę w ułamku sekundy. Nadmiar pigmentu odparowuje, a dłonie znów są gładkie i bez przebarwień. Efekt widoczny jest po kilkunastu dniach od zabiegu.

Roll-cit - wygładza zmarszczki

To zabieg wygładzający zmarszczki i poprawiający sprężystość skóry dłoni. Skórę smaruje się znieczulającym kremem, a następnie przesuwa się po niej wałeczek z gęsto rozmieszczonymi cieniutkimi igiełkami. Wbijają się one w skórę i pobudzają ją do regeneracji. Na koniec zabiegu smaruje się dłonie preparatem z retinolem i witaminami. Efekty widoczne są po 3-4 miesiącach.

Green Peel - odmładzający peeling dłoni

To głęboki peeling, który zmiękczy i wygładzi szorstki i zszarzały naskórek dłoni. Ten zabieg jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Polega na wmasowaniu w skórę rąk mieszanki ziół, jednocześnie je uciskając, aby substancje zawarte w peelingu szybciej przeniknęły do naskórka. Następnie nakłada się na dłonie kompres, który po kwadransie zmywa się, a na dłonie nakłada odżywczy preparat, łagodzący podrażnienia. Efekt widoczny od razu.

Zabiegi odmładzające dłonie wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

  1. ewka (Gość)

    Jest teraz szereg róznych zabiegów własnie na dłonie.Moja mama juz drugi raz miała wykonywany zabieg na grziet dłoni perfectha subskin.Wiadomo ze juz przed 60tka to dłonie zwłaszcza spracowane wygladaja kiepsko,a przy tym jeszcze te wszelkie plamy i przebarwienia które równiez sie pojawiaja.No nie wyglada to dobrze,ale rzeczywiscie ten zabieg daje bardzo dobre efekty.

  2. izka40 (Gość)

    Mysle ze nawet nie 60 tki maja problemy ze zwiotczałą skóra dłoni.Juz po 40tce sie cos nawet u mnie zaczyna dziwnego dziac.Ta skóra jest strasznei cienka i pewnie detergenty tez nie pozostaja jej obojetne.Musze poszukac wiecej info o wspomnianym przez Ciebie zabiegu poniewaz moje dłonie juz tez zaczeły mnie niepokoic.